blog

Praktické rady, inspirace i novinky

zo světa stavebnictví

Jak děláme betonové podlahy my?

Beton je extrémně pevný materiál. Na rozdíl od anhydritu mu nedělá problém voda, neplesniví, nevlní se. Kromě teplého prostředí rodinného domu se proto hodí také do místností s horšími podmínkami. Do garáží, skladů a podobně. 
Betonová podlaha navíc velmi dobře akumuluje energii. Teplo se v místnosti drží mnohem déle, než je tomu u anhydritových podkladů. Není proto potřeba tolik vytápět a vy ušetříte na energiích. Navíc štěrk, voda a cement, ze kterých se beton skládá, jsou přírodní materiály, člověka nijak neovlivňují a jsou zdravotně nezávadné. 

Jaký máme postup u betonových podlah? 

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Na základě informací o výměře plochy vypracujeme předběžnou cenovou nabídku. 

PROHLÍDKA

V případě souhlasu s předběžnou cenovou nabídkou se přijdeme podívat přímo na místo. Vše důkladně překontrolujeme, dohodneme se na připravenosti stavby a termínu realizace. 

ODSOUHLAŠENÍ 

Stanovíme si jednotnou cenu za m² a zašleme návrh smlouvy o provedení práce. 

PEVNÁ DOHODA

Když se dohodneme, pustíme se do práce!

DOVOZ MATERIÁLU

Na stavbu dodáme materiál pro přípravu betonové směsi, kterou zpracujeme přímo na místě. Jediné, co budeme požadovat po vás, je voda, elektřina a prostor, kde složíme veškerý materiál. 

ZAČÁTEK REALIZACE 

Naši pracovníci si jednotlivé místnosti zaměří a připraví betonáž. Položí separační fólie a osadí dilatační pásky po obvodu místností. 

PROCES REALIZACE

Do prostorů vylijeme připravenou betonovou směs, následně stáhneme latí do požadované výšky. Finální podlahu zaleštíme. Rovinatost 2 milimetry na 2 metry je pro nás samozřejmostí. 

UKONČENÍ REALIZACE

Důkladně po sobě uklidíme, společně si změříme hotové betonové podlahy a odsouhlasíme si výměru. 

6. 5. 2021 Predvolený administrátor Share:

Omietky a potery

Kontaktný formulár

Wait, form is loading...