blog

Praktické rady, inspirace i novinky

zo světa stavebnictví

Proč si vybrat betonovou podlahu?

Je to obvyklé rozhodování. Podlahu z betonu, anebo anhydritu? V naší společnosti máme jasno. Na základě mnoha zkušeností s oběma materiály je podle nás tím lepším podkladem právě beton. 
Beton je na rozdíl od anhydritu velmi odolný a nemá problém s vlhkostí, chladem a ani teplem. Nehrozí, že by se začal vlnit, kroutit nebo že by se v něm tvořily plísně. Proto se dá bez problémů použít v koupelně, garáži, v restauraci, anebo v jakémkoliv jiném zatíženém místě. 
O anhydritu se říká, že jeho povrch je rovnější, když ale porovnáme kvalitní betonovou a anhydritovou podlahu, budou mít plně shodnou rovinatost. S tím rozdílem, že beton je rovný už v den aplikace, zatímco anhydrit až po finálním přebroušení. 
V dnešní době je samozřejmostí podlahové topení, ale i tady má beton co nabídnout. Samotné nahřívání je sice o něco delší, následně je však výhodou lepší akumulace povrchu. Teplo se v betonu drží déle a po nahřátí ho není třeba tolik vytápět. 
Dalším z mnoha důvodů, proč betonu tolik věříme je fakt, že je složený z jednoduchých materiálů. Voda, štěrk, cement. Je zdravotně plně nezávadný. 
Stejně, jako u všech aktivit naší společnosti platí, že v průběhu realizace nenavyšujeme cenu, průběžně a transparentně Vás o všem informujeme a klademe velký důraz na čistotu a následný úklid. 

4. 6. 2023 Predvolený administrátor Share:

Kontaktný formulár

Wait, form is loading...